MOKESČIAI

Dalyvavimas konferencijoje yra nemokamas.

Straipsnio publikavimo mokestis – 50 EUR/straipsniui už 8-16 puslapių (A4). Už kiekvieną papildomą puslapį mokestis yra 10 EUR. Apmokėjimas už straipsnį pagal pateiktą sąskaitą atliekamas priėmus straipsnį spausdinti (šio mokesčio lėšos bus naudojamos DOI kodų įgijimo ir straipsnių publikavimo išlaidoms apmokėti. Nesumokėjus šio mokesčio, straipsniai nebus publikuojami). Straipsniai nebus redaguojami, todėl autoriai yra atsakingi už sklandžią ir taisyklingą kalbą.

VDU sąskaitos banke numeris bei publikavimo mokesčio sumokėjimo terminas bus nurodytas straipsnio autoriui pateiktoje išankstinio apmokėjimo sąskaitoje faktūroje.

Ruošiant šias sąskaitas, o vėliau ir PVM sąskaitas faktūras, yra būtini papildomi duomenys, kurie nebuvo įtraukti į registracijos anketą: institucijos, kuri ketina sumokėti publikavimo mokestį, pavadinimas, įmonės kodas, PVM mokėtojo kodas ir adresas. Šiuos duomenis prašome atsiųsti el. paštu ssaf@vdu.lt

Straipsnio publikavimo mokestį galima sumokėti į Vytauto Didžiojo universiteto (įm. kodas 111950396) sąskaitą LT35 7044 0600 0290 0835 banke SEB. Formuojamo mokėjimo pavedimo paskirties skiltyje būtina nurodyti „už straipsnį žurnale Apskaitos ir finansų mokslas ir studijos“ ir autoriaus vardą bei pavardę, jei šis mokestis būtų mokamas iš kitam fiziniam asmeniui priklausančios banko sąskaitos.